Zbiornik podglądowy XL Ø125 cm 800 L.- miska okrągła

KC-60105

Nowy

Zbiornik pomiarowy

Więcej szczegółów

dostepna ilość 1

Realizacja 2-3 dni

1 989,90 zł brutto

1 617,80 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zbiornik podglądowy  XL Ø125 cm -  800 litrów okrągła miska

Miska podglądowa o średnicy aż 125 cm. Przeznaczona do obserwacji i leczenia koi ale używana także do fotografowania ryb. Produkt niezbędny u każdego posiadacza karpi Koi. Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Miska XL o pojemności  800 litrów wody oferuje lepsze możliwości tymczasowego przetrzymywania i kontrolowania populacji koi.
Duża powierzchnia wanny ułatwia inspekcję lub fotografowanie ryb.W dużej misce koi może pływać spokojnie i bez stresu, dzięki czemu nie wydaje się niespokojny i zestresowany, co często może się zdarzyć w mniejszych wanienkach. Ze względu na dużą pojemność, można tymczasowo przechowywać większą ilość Koi.

Dzięki małej pompie i małemu filtrowi biologicznemu miska może być również używana jako mały zbiornik kwrantannowy na dłuższą metę.
Ważąca zaledwie 20 kg wanna może być z łatwością przesuwana przez jedną osobę lub niesiona przez 2 osoby.

UWAGA!

Dla misek okrągłych i zbiorników pomiarowych prostokątnych dostępne są wysokiej jakości pokrowce pasujące do wszystkich wymiarów. Niezależnie od tego, czy są okrągłe, czy prostokątne. W plastikowy zamek błyskawiczny wszyta jest przezroczysta folia odporna na promieniowanie UV. Można je otwierać indywidualnie, aby móc leczyć ryby. Folia ułatwia obserwację ryb. Pokrowiec jest utrzymywany na miejscu za pomocą siatki na krawędzi. W siatce znajduje się regulowana elastyczna opaska, która bezpiecznie mocuje osłonę. Bez względu na to, jak duża ryba skacze, nie jest w stanie jej opuścić. Okrągła wanna posiada zapięcie na rzep, które utrzymuje złożoną folię na miejscu. Pokrywa ta może być również używana do krótkotrwałego transportu, gdyż ogranicza rozpryskiwanie się wody.

Dostępne są 3 rodzaje pokrowców

  1. siatka z zamkiem błyskawicznym
  2. przezroczysta folia z zamkiem błyskawicznym
  3. nieprzezroczysty niebieski spandex (wodoodporny) zamkiem błyskawicznym

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zbiornik podglądowy  XL Ø125 cm 800 L.- miska okrągła

Zbiornik podglądowy XL Ø125 cm 800 L.- miska okrągła

Zbiornik pomiarowy

Produkty powiązane