Bakterie Microbe-Lift Sludge Away 1 litr

SC760

Nowy

Bakterie nitryfikacyjne w płynie

Więcej szczegółów

Realizacja 5-7 dni

143,98 zł brutto

117,06 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Microbe-Lift Sludge Away  - bakterie w płynie 1 litr

Odkryj moc Sludge Away firmy Microbe-Lift, Twojego niezastąpionego partnera, aby uzyskać lśniąco czysty i zdrowy staw. Skutecznie i szybko usuwaj muł denny i ciesz się niespotykaną dotąd czystością wody.

Rewolucyjna czystość stawu dzięki usuwaniu osadów

- Zapewnia „szybkie i naturalne usuwanie osadów i błota”
- 80% szybciej niż produkty konkurencyjne
- Redukuje i wiąże fosforany
- Pomaga poprawić przejrzystość stawu
- 100% składników aktywnych
- Szybko się rozprasza
- Ulegające biodegradacji

Główne zalety Microbe-Lift® Sludge AwayLata rozwoju, Microbe-Lift® Sludge Away przyspiesza biologiczne usuwanie wolno rozkładających się odpadów organicznych z dna stawów wodnych, które mogą stać się toksyczne dla ryb i roślin. Gdy na dnie stawu gromadzą się ciała stałe organiczne, zaczynają się rozkładać, uwalniając toksyczne gazy do otaczającego środowiska. Te gazowe produkty uboczne stanowią zagrożenie dla ryb, życia morskiego i roślin. Microbe-Lift® Sludge Away usuwa denny osad organiczny i błoto, redukując lub eliminując potencjalne szkodliwe związki gazowe, a jednocześnie pomaga oczyścić wodę w stawie.

Szczególnie przydatny w przypadku stawów, których dno jest kamieniste lub żwirowe i gdzie odkurzanie jest niepraktyczne. Działa szybciej w temperaturze ciepłej wody, jednakże może być skutecznie stosowany w każdej temperaturze przez cały rok.

Dawkowanie: 100 ml na 1250 litrów wody w stawie. Pierwsza aplikacja: 100 ml na 1250 litrów wody w stawie, następnie 100 ml na 1250 litrów wody w stawie raz w tygodniu przez kolejne 4 tygodnie.

WSKAZÓWKA! Sludge Away to doskonały produkt do w pełni automatycznego dozowania za pomocą pompy dozującej AquaForte DosaTech.

Spraw, aby Twój staw stał się czystym rajem


Wybierz Microbe-Lift Sludge Away i poznaj najszybszą drogę do doskonale utrzymanego stawu. Twój staw zasługuje na profesjonalną pielęgnację - zamów teraz, aby staw był widocznie zdrowszy!

Kupując u nas gwarantujemy:

  • Ekspresową wysyłkę
  • Fachową pomoc w doborze odpowiedniego produktu
  • Bardzo dobry kontakt z kupującym
  • Towar w 100% zgodny z opisami i zdjęciami

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bakterie Microbe-Lift Sludge Away 1 litr

Bakterie Microbe-Lift Sludge Away 1 litr

Bakterie nitryfikacyjne w płynie

Produkty powiązane