Jesteśmy ludźmi kochającymi akwakulturę, od zawsze w naszym domu gościły akwaria, które przechodziły wiele metamorfoz. Typowo roślinne zbiorniki, palety, pielęgnice z jeziora Tanganika i Malawi, jednak naszą specjalizacją i największą pasją są  karpie Koi i wszystko co z nimi związane. Od zawsze interesowaliśmy się tymi pięknymi rybami i wszystkim co wiąże się z ich hodowlą i utrzymaniem.
Hodując prywatnie Koi napotykaliśmy wiele problemów podczas zdobywania materiałów i potrzebnej wiedzy do budowy KOIpond, takich jak odpływy denne, nie do zdobycia jeszcze kilka lat temu w naszym kraju, skimmery brzegowe, powroty RTF, technologicznie zaawansowane media biologiczne, profesjonalne prefiltry sitowe.
Na naszym forum można śledzić fotorelację z budowy naszych prywatnych zbiorników krok po kroku, oraz piękne KOIpondy innych userów które rosną w Polsce jak grzyby po deszczu. Są tam też informacje jak prawidłowo zbudować KOIpond, nie popełniając przy tym wielu błędów.
Jesteśmy firmą, która dostarcza na rynek Polski produkty trudno dostępne w naszym kraju, niezbędne przy zakładaniu KOIpond. Importujemy markowe produkty, renomowanych firm. W większości są to producenci z Holandii, Belgii i Niemiec są też bardzo dobrej dobrej jakości towary z za wielkiej wody ;-) czyli  USA.

Świadczymy również usługi związane z kompleksowym zakładaniem KOIpond, począwszy od projektu, wykonaniu robót ziemnych, wylewaniem fundamentów, murowaniem ścian, instalacji hydrauliki PVCU-odpływy, skimmery, powroty RTF, uszczelnianie i instalacji systemów filtracyjnych kończąc na samym zarybieniu karpiami Koi pochodzących od czołowych hodowców Japońskich. (Jeśli masz ochotę na wymarzony KOIpond z pięknymi Japońskimi KOI, skontaktuj się z nami niezwłocznie - pomożemy zrealizować twoje marzenia)


Pamiętaj! ludzie którzy mają pasję w życiu, tryskają szczęściem! Ich życie jest pełniejsze, potrafią korzystać z niego w większym stopniu. Pasja nadaje ich życiu spełnienia i radości. Wiedzą, że robią dla siebie coś co jest dobre…, coś co jest ważne…, coś co da im spełnienie...                                                                   
Pielęgnuj więc swoje pasje, bo życie jest krótkie, a gdy będziesz spełniony, życie będzie bardzo długieee....bo pasja to nieograniczona radość życia!
Marek Szurpik


Dodatkowe informacje:

e-mail sklep@koimark.pl

Telefon komórkowy: 730-301-809

REG 050862168
NIP 543-103-21-83
UE VAT ID: PL5431032183
Organ Rejestrowy (CEIDG prowadzona przez Ministra Gospodarki)

Dane do przelewu z Polski:
TIME Marek Szurpik
ul.Hołowieska 56
17-100 Bielsk Podlaski
66 1020 1332 0000 1602 0383 5451

Pobierz dodatkowe dane