Filtr zraszany-Bakki Shower RF100

KT-RF100

Nowy

Filtr zraszany-stalowy

Więcej szczegółów

Na zamówienie - realizacja 20 dni

5 420,00 zł brutto

4 406,50 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rainy Filter RF100 - filtr zraszany o długości 100cm (Bakki Shower)

Jest to filtr produkowany w Polsce na licencji Japońskiego producenta MomoTaro. Filtr wykonany jest w najdrobniejszym szczególe zgodnie z japońskim projektem.
Filtr produkowany jest przez profesjonalistów i wykonany bardzo starannie i solidnie.
Kupując ten filtr otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

  •  dno i burty podłużne wykonane są z pojedynczego kawałka blachy (po przez brak spawów uzyskuje się bardzo spójną i solidną konstrukcję)
  •  ażurowe dno jest wytwarzane  za pomocą perforacji tłoczonej (92% dna to powietrze, woda spada bez żadnych przeszkód i zrasza efektywnie całe złoże poniżej)
  •  spawy bocznych ścian wykonane są automatem i starannie szlifowane
  •  strona zewnętrza szczotkowana - INOX
  •  trzy górne komory oddzielone są dystansami na których spoczywa cały ciężar filtra i które pozwalają wodzie “oddychać” (w ten sposób uzyskuje się niezbędną przestrzeń między komorami by szkodliwe gazy uwalniały się z wody i jednocześnie woda nasycana jest tlenem)
  • filtr wykonany w standardzie ze stali nierdzewnej  gatunek 1.4301 (304) (na życzenie klienta za dopłatą możemy wykonać filtr ze stali  1.4401 (316)Filtr w standardzie składa się z czterech komór:

  • 1 koryto dno pojedyncze perforowane - przelewowe z dwoma otworami i dwoma wspornikami przystosowane do montażu dwóch dysz spryskujących średnica Ø-63mm
  • 2 koryto dno pojedyncze perforowane - przelewowe
  • 3 koryto dno pojedyncze perforowane - przelewowe
  • 4 koryto dno podwójne perforowane i pełne przelewowe


Koryto czwarte przelewowe może być na życzenie klienta zrobione w dwóch wariantach.

Pierwszy wariant:
W dnie pełnym czwartej komory wspawane są dwie rury przelewowe 110mm (rozstaw do uzgodnienia). Ten wariant stosuje się najczęściej w systemach w których filtr zraszany stoi nad komorą ze złożem fluidalnym i woda z rur 110mm swobodnie spada do złoża ruchomego lub bezpośrednio do jednej z komór filtra biologicznego lub też bezpośrednio do KOIpond.

Drugi wariant:
W dnie pełnym czwartej dolnej komory wspawany jest wodospad (do wyboru wodospad albo 100% albo 60% szerokości filtra) Ten wariant wybierany jest w sytuacji gdy chcemy postawić filtr zraszany tuż nad brzegiem swojego KOIpond, w ten sposób można uzyskać dodatkowy efekt wodospadu. Możemy również wspawać wodospad w ścianie krótszej-bocznej koryta.

Dodatkową opcją jest pokrywa, którą można sobie schludnie przykryć górną komorę Bakki Shower. Oferujemy też opcjonalnie gotowe dysze PVC przystosowane do RF-100 RF-150 i RF-200


Mamy w ofercie profesjonalne media ceramiczne dedykowane do filtrów zraszanych.

Wysyłka filtra na palecie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Filtr zraszany-Bakki Shower RF100

Filtr zraszany-Bakki Shower RF100

Filtr zraszany-stalowy

Produkty powiązane