Karmnik Solarny AquaForte 6L

SK686

Nowy

Karmnik automatyczny

Więcej szczegółów

dostepna ilość 7

Realizacja 5-7 dni

572,90 zł brutto

465,77 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Karmnik automatyczny z panelem solarnym AquaForte pojemność 6 litrów

Jakie są zalety karmnika automatycznego AquaForte z panele solarnym?


Główną zaletą karmnika jest jego samowystarczalność energetyczna. Karmnik pracuje za pomocą dużej baterii litowej o pojemności do 3 miesięcy pracy. Stopniowo ładuje się od światła słonecznego, więc nie musisz się martwić o karmienie karmnika przez cały sezon. Inne zalety podajnika to:


Duża pojemność zbiornika - w podajniku można przechowywać aż 6 litrów paszy o wielkości 3-10 mm (zbiornik jest również półprzezroczysty, dzięki czemu można łatwo zauważyć, kiedy kończy się pasza)


Trwała konstrukcja - podajnik wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które od wielu lat wykorzystywane jest do produkcji sprzętu ogrodniczegoŁatwy w montażu - karmnik można wbić w ziemię za pomocą kołków lub wwiercić w dowolną płaską powierzchnię za pomocą dołączonych wkrętówProsty interfejs użytkownika - z łatwością ustawisz indywidualne programy za pomocą wbudowanego sterownika

Panel słoneczny automatycznie ładuje wewnętrzny akumulator, aby zasilić podajnik. Podajnik wyposażony jest w kołki umożliwiające podniesienie karmnika wyżej nad ziemię. W zestawie znajduje się pierścień dystansowy do małych peletów 2-3mm (zapobiega zbyt dużej aplikacji karmy) Podajnik może podawać każdy rodzaj paszy (granulat, pellet) o wielkości 3 - 10 mm. Akumulator po naładowaniu o żywotności do 3 miesięcy.

  • Pojemność karmnika 6 litrów.
  • Od  1 do 6 karmień dziennie.
  • Czas karmienia od 1 do 20 sekund.
  • Wielkość pelletu od 3 do 10mm (bez możliwości podawania płatków i pałeczek!).
  • 3 odległości dystrybucji paszy: ± 1, 2 lub 3 m.
  • Kąt sypania: 120° w poziomie.
  • Możliwość ładowania zewnętrznym zasilaczem (brak w zestawie)

Zawartość opakowania: Karmnik z panelem słonecznym, 4x kołek kotwiący, 4x śruba do montażu, 1x osłona panelu sterowania, 1x pierścień do zmniejszenia objętości paszy przy stosowaniu mniejszych frakcji.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Karmnik Solarny AquaForte 6L

Karmnik Solarny AquaForte 6L

Karmnik automatyczny

Produkty powiązane