Antyglon-AQUA SILVER-6000ml/10kg

AS G7415000

Nowy

Antyglon-proszek na glony nitkowate

Więcej szczegółów

Towar chwilowo niedostępny-realizacja 7 dni

298,00 zł brutto

242,28 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Antyglon Aqua-Silver 6000ml-10kg na glony nitkowate w 100% ekologiczny produkt w postaci proszku.
 
Glony mogą zacząć rozwijać się gwałtownie pod wpływem silnego nasłonecznienia zbiornika wodnego i przy zwiększonej ilości związków przemiany materii ryb i obumarłych roślin, a tym samym zarastając rośliny wodne, pokrywając je i oblepjając co skutkuje zmiejszoną fotosyntezą przez co wytwarzane są mniejsze ilości tlenu tak potrzebne dla wszystkich forma życia w naszym KOIpond.

Skuteczne działanie antyglonu Aqua Silver  powoduje natychmiastowe obumieranie  glonów nitkowatych i pływających. (Preparatu nie należy lać bezpośrednio na liście roślin pływających)

Dawkowanie:

1 tydzień: (50 ml około 25gr) na 1000 litrów wody w stawie. (raz na tydzień)

2 tydzień: (50 ml około 25gr) na 2500 litrów wody w stawie. (raz na tydzień)

Zapobiegawczo można podać w trzecim tygodniu kuracji (50 ml około 25gr) na 10000 litrów wody w stawie. Lampy UV nie trzeba wyłączać natomiast urządzenia ozonujące wodę muszą zostać odłączone podczas kuracji. Nie należy również filtrować wody przez węgiel aktywny lub zeolit. Do stosowania tylko na stawach ozdobnych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, unikać należy kontaktu ze skórą i oczami. Temperatura przechowywania od 4 do 32 °C.

Sposób przygotowania i aplikacji:

Należy obliczyć wymaganą ilość proszku w stosunku do objętości stawu, proszek wsypać do 10 litrowego wiadra napełnionego wodą ze stawu, dobrze wymieszać, a następnie wlać do naszego KOIpond starając się równomiernie rozprowadzić roztwór po całej długości zbiornika.  Podczas kuracji silnie napowietrzać wodę, filtry biologiczne powinny normalnie pracować. Po dwóch tygodniach od początku kuracji wyczyścić dokładnie filtry wstępne, większe skupiska martwych glonów nitkowatych można zebrać cienką siatką.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Antyglon-AQUA SILVER-6000ml/10kg

Antyglon-AQUA SILVER-6000ml/10kg

Antyglon-proszek na glony nitkowate

Produkty powiązane