Colombo Morenicol Lernex PRO-1000ml/1,3kg

CLB5020357

Nowy

Lek na pasożyty-proszek

Więcej szczegółów

Czasowo niedostępny

199,00 zł brutto

161,79 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Morenicol Lernex PRO-1000ml/1,3kg w formie proszku firmy COLOMBO (skuteczna walka z pasożytami)

Dostawa luty 2019  Termin przydatności-Marzec 2021


Morenicol Lernex PRO to bardzo skuteczny lek na przywry skórne (Gyrodactylus), oraz przywry skrzelowe (Dactylogyrus) i pasożyty wewnętrzne takie jak nicienie (Nematode). Lernex jest również skuteczny przeciwko rybim wszom (Argulus), rybim pijawkom (Piscicola) i robakom kotwicznym (Lernea). Lernex PRO skutecznie niszczy przywry skórne i skrzelowe za pomocą połączenia trzech składników Nitroscanam, Flubedazol oraz Praziquantel.

 
UWAGA:
By skutecznie wyeliminować wszystkie pasożyty zaleca się stosowanie Lernex PRO w obu formach na raz (Lernex PRO w formie proszku aplikowany do słupa wody oraz Lernex PRO w formie pokarmu W ten sposób atakujemy pasożyty od zewnątrz-skóra i skrzela jak i od wewnątrz ryby-przewód pokarmowy)

Pokarm ma postać pływających kulek i stworzony został z myślą  o karpiach KOI, ale równie dobrze można go podawać rybom tropikalnym z rodziny pielęgnicowatych ale nie tylko. Problemem może być karmienie  dyskowców ponieważ pokarm jest za duży i w dodatku pływa (na podstawie własnych doświadczeń możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić że świetnym rozwiązaniem jest dodanie pokarmu do mixów przygotowywanych przez większość hodowców dyskowców. Pokarm należy wsypać razem z sercem wołowym, szpinakiem itp. następnie  wymieszać tak by pokarm rozmókł i utworzył jednolitą masę z mięsem. Podanie dyskowcom mixu z Lernex PRO w formie pokarmu + Lernex PRO w formie proszku do słupa wody pozwala na 100% "wyczyszczenie" ryby.

Skład:

- Prazikwatel - 16,25 mg/ml
- Nitroskanat -  3 mg/ml
- Flubendazol - 1mg/ml


Dawkowanie:
- 1 ml na 20 litrów wody w stawie lub 50 ml na 1000 litrów wody w stawie.
- w razie potrzeby leczenie można powtórzyć po 14 dniach.
- podczas leczenia należy zapewnić optymalne napowietrzanie stawu .
- wymagana ilość Lernex-Pro może być mierzona za pomocą dołączonej miarki - (miarka 15ml)
- lek należy wsypać do wiadra z wodą ze stawu, mieszając powoli rozpuścić proszek i równomiernie rozprowadzić po całym stawie.
- lek należy wlewać do wody   powoli w miejscu silnego ruchu wody, na przykład odpływu pompy, filtra lub obok dyfuzora.  
- dla uzyskania optymalnego efektu leczenia i szybkiego powrotu do zdrowia chorych ryb, należy zapewnić    dobrą jakość wody.

Kliknij na instrukcję PDF-Colombo Lernex PRO

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Colombo Morenicol Lernex PRO-1000ml/1,3kg

Colombo Morenicol Lernex PRO-1000ml/1,3kg

Lek na pasożyty-proszek

Produkty powiązane