Colombo Morenicol Lernex PRO Pokarm-2500ml

5020359

Nowy

Lek na pasożyty w formie pokarmu

Więcej szczegółów

Czasowo niedostępny

198,00 zł brutto

183,33 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Morenicol Lernex PRO FOOD-2500ml/800gr w formie pokarmu firmy COLOMBO (skuteczna walka z pasożytami)


Dostawa-luty 2019  Termin przydatności-maj 2020


Morenicol Lernex PRO FOOD to bardzo skuteczny lek na przywry skórne (Gyrodactylus), oraz przywry skrzelowe (Dactylogyrus) i pasożyty wewnętrzne takie jak nicienie (Nematode). Lernex jest również skuteczny przeciwko rybim wszom (Argulus), rybim pijawkom (Piscicola) i robakom kotwicznym (Lernea). 

Leczenie dużych stawów może być trudne i kosztowne, zabiegi mają również wpływ na jakość wody w stawie. Ten pokarm leczniczy, traktuje ryby od wewnątrz, i jest bardzo skuteczny przy minimalnym wykorzystaniu substancji chemicznych, bez negatywnego wpływu na jakość wody.

Morenicol Lernex PRO FOOD opracowano do leczenia skóry i skrzeli, w przypadkach gdzie pożądane jest, by nie wlewać dużej ilości leków bezpośrednio do wody. Takie przypadki najczęściej występują w bardzo dużych stawach ponad 50m3, gdzie jest bardzo dużo roślin, z bardzo dużymi filtrami biologicznymi.

Dawkowanie:
- Lernex PRO FOOD należy podawać dwa razy dziennie, przez okres dwóch tygodni
- ten pokarm zawiera β-glukany i probiotyki co przyspiesza okres rekonwalescencji po przebytej chorobie i wzmacnia układ odpornościowy.
- podczas leczenia należy zapewnić optymalne napowietrzanie stawu.
- pokarm najlepiej przyswajany jest w temperaturze miedzy 16 a 21*C
- pokarm musi być zjedzony w ciągu kilku minut (ryby po dwóch dniach niechętnie jedzą ten pokarm, wyczuwając leki w nim zawarte, ztąd też nie należy podawać innych pokarmów, by podczas kuracji ryby były cały czas głodne i zjadały całą porcję)
- dla uzyskania optymalnego efektu leczenia i szybkiego powrotu do zdrowia chorych ryb, należy zapewnić dobrą jakość wody.

Kliknij na instrukcję PDF-Colombo Lernex PRO FOOD

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Colombo Morenicol Lernex PRO Pokarm-2500ml

Colombo Morenicol Lernex PRO Pokarm-2500ml

Lek na pasożyty w formie pokarmu

Produkty powiązane