Tri Koi®

Tri Koi® W tej kategorii nie ma produktów.


Nie myśl sobie że to kolejny standardowy pokarm dla Koi zapakowany w nowe torebki. W Europie jest tylko kilka dobrze znanych producentów pokarmów dla ryb, dzięki temu wszystkie pokarmy dla ryb hodowlanych w rzeczywistości produkowane są przez te same firmy, reszta to zwykły marketing. Przygotowanie własnego pokarmu, opracowanego od podstaw, firm...


Nie myśl sobie że to kolejny standardowy pokarm dla Koi zapakowany w nowe torebki. W Europie jest tylko kilka dobrze znanych producentów pokarmów dla ryb, dzięki temu wszystkie pokarmy dla ryb hodowlanych w rzeczywistości produkowane są przez te same firmy, reszta to zwykły marketing. Przygotowanie własnego pokarmu, opracowanego od podstaw, firmowanego swoim logo, jest praktycznie niemożliwe. Firma HOKOVIT ze Szwajcarii, która jest producentem pokarmów dla znanej firmy Konishi stworzyła zupełnie nową gamę pasz dla Koi. Linia produkcyjna produkująca pokarmy dla ryb, została dostosowana specjalnie dla karpi Koi. Pokarmy zawierają ekskluzywne mikroelementy i kompleksową akwakulturę Guard®.  Tri Koi to z jednej strony bardzo wysoka jakość  z drugiej dobry stosunek ceny do wydajności, Tri Koi to pewny kredyt zaufania od firmy HOKOVIT. Gdy otworzysz torebkę, poczujesz świeży zapach smacznej i zdrowej paszy dla Koi, za którym twoje ryby będą przepadały.

Opracowano 7 głównych pokarmów w dwóch podstawowych rozmiarach granulek Medium-4,5mm dla Koi od 15 do 40cm oraz Large-6,5mm dla ryb większych niż 40cm. Jest też pokarm Tri Koi Wachstum Mini dla Tosai Koi do 15cm o granulacji S-3,0mm  oraz pokarm Yugen wzmacniający system immunologiczny, oraz dwa mixy. Tri Koi sprzedawane są w opakowaniach 1kg, 5kg oraz 15kg. (Torby 5 i 15kg mają wygodne strunowe zamknięcie Zipp)

Poniżej gama dostępnych pokarmów Tri Koi:

Tri Koi®-Wheat Germ M4,5mm i L6,5mm (kiełki pszenicy)
Tri Koi®-Wachstum S3mm i M4,5mm i L6,5mm (szybki wzrost)
Tri Koi®-Spirulina M4,5mm i L6,5mm (mikro algi)
Tri Koi®-Farbe M4,5mm i L6,5mm (kolor)
Tri Koi®-Vital M4,5mm i L6,5mm (jesienno-zimowy tonący)
Tri Koi®-Friend L6,5mm (tani wielosezonowy pokarm)
 Tri Koi®-WinterFit L6,5mm (wysokoenergetyczny-zimowy tonący)

Tri Koi®-FutterMix kalt unter 15*C M4,5mm i L6,5mm(mix do wody poniżej 15*C)
Tri Koi®-FutterMix uber 15*C M4,5mm i L6,5mm(mix do wody powyżej 15*C)
 Tri Koi®-Yugen M4,5mm (pokarm immunologiczny)

Więcej