Walce ceramiczne Bacteria Home 40x160mm -77 sztuk

DVS-1200.0101

Nowy

Wkład filtracyjny-ceramiczny

Więcej szczegółów

Realizacja 7-10 dni

534,90 zł brutto

434,88 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Walce ceramiczne  Bacteria Home 40x160mm - 77 sztuk


 

To wysokiej jakości medium filtracyjne wykonane jest ze skał mineralnych. Porowata skała jest wypalana w bardzo wysokiej temperaturze. Mikroskopijne pory natychmiast zapewniają szybki rozwój bakterii o wysokim stężeniu, co znacznie poprawia jakość wody. Bakterie odfiltrowują z wody szkodliwe substancje, takie jak amoniak, azotyny, a nawet azotany.


 

  • Długość 160 mm 
  • Grubość 40 mm 
  • Ilość 77 sztuk

Walce ceramiczne  Bacteria Home wykonane są z najlepszych surowców ceramicznych, takich jak turmalin, krzem i german i mają lekko zielonkawy kolor. Przez ogrzewanie do temperatury 1800*C, wytwarzany jest bardzo porowaty spiek ceramiczny. W ten sposób otrzymuje się bardzo lekki spiek o hiper porowatej strukturze o bardzo dużej powierzchni i bardzo dużej przepuszczalności. Takie środowisko idealnie nadaje się do zasiedlania przez bakterie nitryfikacyjne.
Stałe substancje organiczne i odchody ryb ulegają rozpadowi szybciej niż w innych mediach filtracyjnych. W efekcie uzyskujemy szybki cykl azotowy utrzymujący równowagę biologiczną w swoim stawie.

Walce ceramiczne nadają się do stosowania w stałym zanurzeniu jak i do systemów zraszanych i są szczególnie skuteczne w przypadku korzystania z jednego z następujących systemów filtracji biologicznej: Bakki Shower - filtr zraszany. Dla uzyskania najlepszych rezultatów, woda musi spadać na walce jak najszybciej. Walce nie obniżają PH i są neutralne dla wody.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Walce ceramiczne Bacteria Home 40x160mm -77 sztuk

Walce ceramiczne Bacteria Home 40x160mm -77 sztuk

Wkład filtracyjny-ceramiczny

Produkty powiązane