Colombo Morenicol Lernex PRO-1000ml/1,3kg MLP

AD-5020357

Nowy

Lek na pasożyty-proszek

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

359,98 zł brutto

292,67 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Morenicol Lernex PRO-1000ml/1,3kg w formie proszku firmy COLOMBO (skuteczna walka z przywrami skrzelowymi i skórnymi) Potocznie nazywany przez hodowców skrótem MLP

Najnowsza dostawa Marzec-2023 (data ważności 11-2024)


Lernex Pro jest to odsiecz idąca prosto z laboratorium Colombo na odporne przywry skórne i skrzelowe. Lernex-Pro to zoptymalizowana wersja Morenicolu Lernex, opracowana specjalnie do leczenia opornych przywr skórnych i skrzelowych u ryb ozdobnych. Lernex-Pro opiera się na najnowszej wiedzy naukowej i zawiera środki przeciwrobacze o jakości hovtog, na które nie wytworzyła się jeszcze odporność. Lernex-Pro jest dlatego wysoce skuteczny w leczeniu opornych przywr skórnych i skrzelowych. Obecność tych pasożyty można określić tylko pod mikroskopem. Lernex PRO skutecznie niszczy przywry skórne i skrzelowe za pomocą połączenia trzech składników Nitroscanat, Flubendazol oraz Prazikwatel.
 
UWAGA:
By skutecznie wyeliminować wszystkie pasożyty zaleca się stosowanie Lernex PRO w obu formach na raz (Lernex PRO w formie proszku aplikowany do słupa wody oraz Lernex PRO w formie pokarmu W ten sposób atakujemy pasożyty od zewnątrz-skóra i skrzela jak i od wewnątrz ryby-przewód pokarmowy)

Pokarm ma postać pływających kulek i stworzony został z myślą  o karpiach KOI, ale równie dobrze można go podawać rybom tropikalnym z rodziny pielęgnicowatych ale nie tylko. Problemem może być karmienie  dyskowców ponieważ pokarm jest za duży i w dodatku pływa (na podstawie własnych doświadczeń możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić że świetnym rozwiązaniem jest dodanie pokarmu do mixów przygotowywanych przez większość hodowców dyskowców. Pokarm należy wsypać razem z sercem wołowym, szpinakiem itp. następnie  wymieszać tak by pokarm rozmókł i utworzył jednolitą masę z mięsem. Podanie dyskowcom mixu z Lernex PRO w formie pokarmu + Lernex PRO w formie proszku do słupa wody pozwala na 100% "wyczyszczenie" ryby.

Skład:

- Prazikwatel - 16,25 mg/ml
- Nitroskanat -  3 mg/ml
- Flubendazol - 1mg/ml


Dawkowanie:
- 1 ml na 20 litrów wody w stawie lub 50 ml na 1000 litrów wody w stawie.
- w razie potrzeby leczenie można powtórzyć po 14 dniach.
- podczas leczenia należy zapewnić optymalne napowietrzanie stawu .
- wymagana ilość Lernex-Pro może być mierzona za pomocą dołączonej miarki - (miarka 15ml)
- lek należy wsypać do wiadra z wodą ze stawu, mieszając powoli rozpuścić proszek i równomiernie rozprowadzić po całym stawie.
- lek należy wlewać do wody   powoli w miejscu silnego ruchu wody, na przykład odpływu pompy, filtra lub obok dyfuzora.  
- dla uzyskania optymalnego efektu leczenia i szybkiego powrotu do zdrowia chorych ryb, należy zapewnić    dobrą jakość wody.

Kliknij na instrukcję PDF-Colombo Lernex PRO

Opinie

Oceń 
2023-03-07

Lernex PRO

Stosuję od dobrych kilku lat, przywry nie mają szans. Polecam

Napisz opinię

Colombo Morenicol Lernex PRO-1000ml/1,3kg MLP

Colombo Morenicol Lernex PRO-1000ml/1,3kg MLP

Lek na pasożyty-proszek

Produkty powiązane